Pejzaż zimowy

ID: 3445

23,5 x 50,2 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"

na odwrocie pieczęć: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ / KRAKÓW / UL. P. MICHAŁOWSKIEGO L. 17 m. 6."