Pejzaż zimowy

ID: 1567

48,5 x 63,5 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym l. d.: "ww"

- oznaczenie z monogramem: 0895 / ww 2;

- nalepki: galeryjna i firmy ramiarskiej

- oznaczenia na krośnie: l. inw. 915 i inne

Proweniencja: