Pejzaż zimowy

ID: 270

16 x 34,5 cm w św. p-p.;

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz

Nastrojowy pejzaż autorstwa krakowskiego malarza. Sygnowana, niewielkich rozmiarów kompozycja namalowana została swobodnymi pociągnięciami pędzla. Górski krajobraz w zimowej aurze to jeden z ulubionych motywów malarstwa artysty.

Proweniencja: