Pejzaż zimowy
Filipkiewicz Mieczysław (1891-1951)
ID: 270
16 x 34,5 cm w św. p-p.;
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz
Nastrojowy pejzaż autorstwa krakowskiego malarza. Sygnowana, niewielkich rozmiarów kompozycja namalowana została swobodnymi pociągnięciami pędzla. Górski krajobraz w zimowej aurze to jeden z ulubionych motywów malarstwa artysty.
Proweniencja: