Pejzaż z Neapolu
Grott Teodor (1884-1972)
ID: 3166
28,2 x 20,5 cm
olej/dykta
Sygnatura
sygn. p. d.: "Teod. Grott / Neapol"
na odwrocie słabo czytelne napisy ołówkiem