Pejzaż nadmorski z kapliczką
Bratkowski Roman (1869-1954)
ID: 3603
25 x 35 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: R Bratkowski 1935 [?]
Stan zachowania: spękania malatury
Proweniencja