Pejzaż miejski

ID: 3304

57,5 x 67,2 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. ZUCKER"

na odwrocie nalepka galeryjna z Nowego Jorku z opisem pracy; na krośnie logo firmy ramiarskiej oraz oznaczenie: "27"