Pejzaż miejski

ID: 2015

40,5 x 32,8 cm

olej/płótno naklejone na tekturę

Sygnatura

sygn. p. d.: "BUCKLEY MACGURRIN"

na odwrocie: nalepka z opisem: "Buckley Mac-Gurrin / 76bis Rue des Plantes, Paris, XIV". / “PETIT"; oznaczenia: "6F6‑22" oraz "XXIX"