Pejzaż górski
Piątkiewicz Karol (1899-?)
ID: 755
34 x 49 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "K. Piątkiewicz"
„Pejzaż górski” autorstwa Karola Piątkiewicza, ucznia takich wybitnych artystów jak Józef Mehoffer czy Konstanty Laszczka, zwraca uwagę kolorystyką, która dobitnie oddaje zimową scenerię. Jest interesującą, dekoracyjną pracą tego malarza.