Pejzaż, 1940
Sichulski Kazimierz (1879-1942)
ID: 7271
60 x 85 cm
akwarela, kredka/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Sichulski / 1940"
Datowanie
1940
Proweniencja