ID: 3617

Proweniencja

28,5 x 38,5 cm w św. p-p.;

akwarela/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Rybkowski 879;

Datowanie

1879

na odwrocie: kartka z pieczątką: CROSCHEN SAMMLUNG i odręcznie I. Rozycki / No 78; pieczątka: SKŁAD SZYB, LUSTER I RAM / CH. SPINNER / …[?] ROK ZAŁ. 1878 / Lwów. ul. Sykstuska 18.