Sohn-Rethel Carl (1882-1966)
ID: 2651
54 x 65 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "KS 30"
Datowanie
1930
na odwrocie (blejtramie) napis ołówkiem