ID: 3

Proweniencja

36 x 51 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: A. Gramatyka

Artysta tworzył kompozycje o tematyce religijnej, pejzaże, sceny rodzajowe, historyczne i portrety. Obrazy prezentował w krakowskim i lwowskim Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych oraz warszawskim Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych.

na odwrocie nalepka galeryjna