ID: 1395

33,7 x 41,5 cm

olej/deska

Sygnatura

sygn. l. d.: "Król Z"

na odwrocie nalepka: Zrzeszenie Artystów Plastyków / „Zwornik” / Muzeum Narodowe w Krakowie / 7 lipca 2012 – 2 września 2012.

Proweniencja:

Praca wystawiana:

Zrzeszenie Artystów Plastyków „Zwornik”, Muzeum Narodowe, Kraków, 7 lipca – 2 września 2012.