Król Zygmunt (1899-1983)
ID: 1395
33,7 x 41,5 cm
olej/deska
Sygnatura
sygn. l. d.: "Król Z"
na odwrocie nalepka: Zrzeszenie Artystów Plastyków / „Zwornik” / Muzeum Narodowe w Krakowie / 7 lipca 2012 – 2 września 2012.
Proweniencja:
Praca wystawiana:
Zrzeszenie Artystów Plastyków „Zwornik”, Muzeum Narodowe, Kraków, 7 lipca – 2 września 2012.