Patrol

ID: 1216

47,5 x 60 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak 1921" (?)

Jerzy Kossak idąc w ślady swojego ojca i dziadka, z upodobaniem przedstawiał tematykę żołnierską. „Patrol” w zimowym pejzażu nawiązuje do typowej tematyki artysty.

na odwrocie tektury: 361.2/1 / Kossak (ołówkiem)