Patrol
pracownia Jerzy Kossak (-)
ID: 999
40 x 30 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak / 1936"
Datowanie
1936
na odwrocie napis (częściowo czytelny): … / ność …go obrazu, / Jerzy Kossak
oraz pieczęć (słabo widoczna)