Patrol

ID: 999

40 x 30 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak / 1936"

Datowanie

1936

na odwrocie napis (częściowo czytelny): … / ność …go obrazu, / Jerzy Kossak

oraz pieczęć (słabo widoczna)