Parkowa aleja

ID: 4437

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

23,7 x 33 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. ZUCKER."

Obraz posiada certyfikat autentyczności galerii Maison des Arts (Nowy Jork).

na odwrocie nalepka z oznaczeniem: "127"