Owce przy góralskiej chacie

ID: 7

Proweniencja

33,5 x 48,3 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: M.Stańko.

na odwrocie napis (częściowo czytelny): Odnowiony 25/VI 1972 /…[?] Józef.