Owce na hali

ID: 7073

Proweniencja

34,5 x 49 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: „M. Stańko”

na odwrocie dedykacja (częściowo czytelna): „W dowód wdzięczności / ofiarował ... Inżynierowi ... / na trwałą pamiątkę”