Owce na hali
Stańko Michał (1901-1969)
ID: 7073
34,5 x 49 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: „M. Stańko”
Proweniencja
na odwrocie dedykacja (częściowo czytelna): „W dowód wdzięczności / ofiarował ... Inżynierowi ... / na trwałą pamiątkę”