Myśliwi w saniach
Breitenwald Roman Antoni (1911-1985)
ID: 5079
50 x 70,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "RBreitenwald"
Proweniencja
napisy na krośnie: "BRAJTENWALD / MIECHÓW […]"