6
Myśliwi przy ognisku
Rauch de Milan Johann Nepomuk (1804-1847)
ID: 416
105,5 x 136,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J. N. Rauch. Moscou 1840"
Datowanie
1840
Proweniencja: