Morze

ID: 3289

59,8 x 79,6 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: R. Bratkowski

Artystę ceniono za umiejętność operowania światłem i dużą wrażliwość. Zwracano także uwagę na warsztat malarza, w tym stosowaną przez niego kompozycję. „Morze” jest dowodem szczególnego znaczenia przyrody w jego twórczości.