Morskie Oko

ID: 1979

35,2 x 49,8 cm

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "ST. DZIEMAŃSKI / 1937"

Datowanie

1937

na odwrocie tektury pieczęć sklepu z przyborami malarskimi: "MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH / ALEKSANDROWIC / KRAKÓW, BASZTOWA 11"