Morskie Oko
Dziemański Stanisław (1897-1962)
ID: 1979
35,2 x 49,8 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "ST. DZIEMAŃSKI / 1937"
Datowanie
1937
na odwrocie tektury pieczęć sklepu z przyborami malarskimi: "MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH / ALEKSANDROWIC / KRAKÓW, BASZTOWA 11"