Mimozy

ID: 299

39,8 x 49,7 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: "a. karpiński."

Pięknie namalowana martwa natura z mimozami wpisuje się w popularną tematykę obrazów artysty. Subtelne, nieco rozmyte kontury nadają pracy uroku. Kompozycje artysty charakteryzują się dekoracyjnością i nasyconą barwą.

na odwrocie autorski napis: "Mimoza / mal. a. karpiński / Kraków / 1252"

Proweniencja: