Michał Wołodyjowski na stepie

ID: 6011

Proweniencja

25 x 20 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "Juliusz Kossak"

na odwrocie oprawy fragment kartki z odręcznym napisem: "Wołodyjowski na stepie Brozłogów [Rozłogów?]" (ołówkiem)

- Olszański K., Juliusz Kossak, Wydawnictwo „Kossakiana”, Kraków 2000.

- Witkiewicz S., Juliusz Kossak, wyd. 2, Nakładem Towarzystwa Wydawniczego Warszawa - E. Wende i Spółka, Lwów 1906.