Martwa natura
de Beaumont Hughes (1874-1947)
ID: 7235
92 x 134 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "Hughes de Beaumont"
Stan zachowania: spękania warstwy malarskiej, zabrudzenia, sfalowanie płótna
Proweniencja