Martwa natura

ID: 7235

Proweniencja

92 x 134 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "Hughes de Beaumont"

Stan zachowania: spękania warstwy malarskiej, zabrudzenia, sfalowanie płótna