Martwa natura
Sobel Judyta (1924-2012)
ID: 5670
61 x 76 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "J. SOBEL"
na odwrocie: wklejka z napisem: "McD · 1033 · 064"; oznaczenie na krośnie: "568-S"; nalepka galeryjna James Cox Gallery at Woodstock
Proweniencja