Martwa natura

ID: 5670

Proweniencja

61 x 76 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "J. SOBEL"

na odwrocie: wklejka z napisem: "McD · 1033 · 064"; oznaczenie na krośnie: "568-S"; nalepka galeryjna James Cox Gallery at Woodstock