Martwa natura, 1932

ID: 6663

8 000 zł

Proweniencja

54 x 46 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Mieczysław Filipkiewicz / 1932"

Datowanie

1932

na odwrocie opisany: "Mieczysław Filipkiewicz / 1932 / „Martwa natura” (flamastrem)