Martwa natura

ID: 809

28,5 x 53 cm

olej/płyta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "S. Dąbrowski 1932"

Datowanie

1932

Przedwojenny obraz Stanisława Dąbrowskiego zwraca uwagę ciemną kolorystyką i malarskim dopracowaniem. Jest wartym uwagi przykładem martwej natury w twórczości artysty.