Macierzyństwo, 1921

ID: 6692

2 500 zł

Proweniencja

47 x 27 cm w św. p-p.

technika mieszana, kredka, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Leon Getz / Kraków 921 r."

Datowanie

1921