Łazienki Królewskie w Warszawie, 1932

ID: 5041

Proweniencja

24 x 31,5 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Ostrowska 1932 r."

Datowanie

1932

- opisany p. g.: "„Łazienki” w Warszawie / Maria Ostrowska 1932 r." (piórem);

- opisany l. g.: "34 x 24" (ołówkiem);

- pieczęć l. g.: "Skład papieru / R. Aleksandrowicz / Kraków, Basztowa 11"