Kurort
Janowski Stanisław (1866-1942)
ID: 1981
33,5 x 48,5 cm w świetle ramy
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "St. Janowski / 931"
Datowanie
1931