Krajobraz morski z Niechorza

ID: 1985

32 x 34 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "St. Żurawski"

na odwrocie napis: St. Żurawski / „Krajobraz morski z Niechorza”, Ol. 35 x 33.