Kompozycje pejzażowe - praca dwustronna
Podsadecki Kazimierz (1904-1970)
ID: 5107
24,5 x 34,6 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "K. P."
Stan zachowania: uszkodzenie, ubytek w warstwie malarskiej
Proweniencja
na odwrocie szkic olejny