Katedra św. Jana w Warszawie przed 1939 rokiem
Chmieliński Władysław (1911-1979)
ID: 616
32,7 x 23,5 cm w św. p–p.
gwasz, akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Wł. Chmieliński"
na odwrocie stempel warszawskiego salonu sprzedaży: OBRAZY – kupno i sprzedaż / ANTONI PARKOT / W-wa, Al. Jerozolimskie 27