Cyganka, 1935
Mendoly wł. Christo Stefanoff Grzegorz (1898-1966)
ID: 5992
58 x 48,5 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. g.: "G. Mendoly / - 935 -"
Datowanie
1935
Stan zachowania: niewielkie krakelury
Proweniencja