Bałtyk, 1927
Terlecki Alfred (1883-1973)
ID: 7045
65,5 x 78 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany l. d.: „ALFRED TERLECKI / 1972 / BAŁTYK”
Proweniencja