Akt dziewczyny siedzącej na krześle

ID: 2837

43,5 x 29,2 cm w św. p-p.

akwarela/brystol kremowy

Sygnatura

sygn. z prawej monogramem wiązanym: "WW" (ołówkiem)

Adam Konopacki, Renata Weiss „Aneri Irena Weissowa Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej”, Agencja Kultury Konkret, Łaziska Górne, s. 56, poz. 143 (il. barwna)

Datowanie

1906

na odwrocie: - stempel owalny z napisem: "ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY" (w środku monogram wiązany "WW"); - numer ze spuścizny artysty: "000727"; - napis odręczny: "1912" (ołówkiem); - nalepka galeryjna - nalepka z oznaczeniem: "K43/2014"