Akt

ID: 2816

63 x 93 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "ANERI"

Adam Konopacki, Renata Weiss „Aneri Irena Weissowa Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej”, Agencja Kultury Konkret, Łaziska Górne, s. 25, poz. 25 (il. barwna)

Datowanie

ok. 1916

na odwrocie: - u góry, w prawym narożu odręczny napis autorski w polu ujętym liniami: "Problem / ANERI"; - nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z numerem: "693", z autorem: "Aneri", tytułem: "Problem", techniką: "olej"; ceną: "400 k."