Akt

ID: 1631

62 x 47,5 cm w św. p-p.

pastel/papier

Sygnatura

sygn. monogramem i dat. p. d.: "MŁM / 1923."

Datowanie

1923

Dekoracyjny obraz utalentowanej uczennicy Jacka Malczewskiego zwraca uwagę dobrym opanowaniem warsztatu i kolorystycznym wyczuciem.