Stacja kolejowa
Nikifor Krynicki (właśc. Epifaniusz Drowniak) (1895-1968)
ID: 3634
24,8 x 19 cm w świetle ramy;
akwarela, technika mieszana/ papier
napis u dołu: KRAKOWSKIKOLEIOW…[?] STACJA /…[?] KRYNICAMIASTON [?]; pieczęć p. d. (nieczytelna); na odwrocie pieczęć (słabo czytelna): KRYNICA… [?]
Proweniencja