Stacja kolejowa

ID: 3634

Proweniencja

24,8 x 19 cm w świetle ramy;

akwarela, technika mieszana/ papier

napis u dołu: KRAKOWSKIKOLEIOW…[?] STACJA /…[?] KRYNICAMIASTON [?]; pieczęć p. d. (nieczytelna); na odwrocie pieczęć (słabo czytelna): KRYNICA… [?]