Teka „Adam i Ewa”, lata 1976-79

ID: 6856

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

40 x 29 cm

tusz, atrament/papier

"Andrzej Szewczyk", Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź, lipiec-sierpień 1988.

Datowanie

lata 1976-1979

93 karty; oprawa, nadruki na pierwszej stronie okładki;

na trzeciej stronie okładki naklejona informacja z odręcznym napisem: "„Adam i Ewa” / 93 karty – papier (prócz kolorowego) / pochodzi z lat dwudzie / stych / Andrzej Szewczyk / 1976 – 1979 / czarne kaliko + płótno + tektura (cover)" oraz wzdłuż prawej krawędzi: "Andrzej Szewczyk / ul. Pocztowa 9 / 43-417 Kaczyce / Poland" (drukiem)

Obiekt reprodukowany:
Andrzej Szewczyk [katalog wystawy], Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź, 1988, niep.