Projekt, 1991

ID: 5744

15 000 zł

Proweniencja

98,5 x 98 cm w świetle ramy

technika własna, mieszana, różne przedmioty, wykładzina/płyta

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PROJEKT: FAHNER HOHEN ERFUR / ANDRZEJ DŁUŻNIEWSKI / 1991"

Datowanie

1991

na odwrocie napisy (białą kredką)