Bez tytułu (na), 2006

ID: 5730

30 000 zł

Proweniencja

zakup - Galeria Muzalewska; - kolekcja prywatna, Polska

80 x 80 cm

technika własna, druk/papier

Sygnatura

na odwrocie sygn., dat. i opisany na wklejce: SDróżdż / „BEZ TYTUŁU”, 2006 / (na) 3/3

Datowanie

2006

Praca posiada szkło muzealne

na odwrocie nalepka ramiarska