Lustrzane energie, 2003-04

ID: 7016

Proweniencja

100 x 130 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2003-04; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "Jan Dobkowski / „LUSTRZANE ENERGIE 2003-04 / ACRYL / 100 cm x 130 cm"

Datowanie

2003-04