Libertas, z cyklu: Czarno na białym. Delta, 2023

ID: 6985

Proweniencja

100 x 80 cm

tusz, isograph/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "[...] / LIBERTAS z cyklu / Czarno na Białym. Delta / Barbara Wroniszewska / Kraków 2023 / [...]"

Datowanie

2023

Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem, scenografią. Prowadzi autorską pracownię malarstwa artystycznego. Ma za sobą współpracę w zakresie licznych projektów artystycznych. Malarka miała wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych.  Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Krakowskiego. Dzieła Barbary Wroniszewskiej znalazły uznanie na rynku aukcyjnym. Znajdują się w zbiorach państwowych, u osób prywatnych i prawnych w Polsce, w Niemczech, Francji, USA, Wielkiej Brytanii czy Holandii.