Czwarty deszczowy dzień w Nawojowej, 1978-80

ID: 6904

Proweniencja

50,5 x 60,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI / CZWARTY DESZCZOWY DZIEŃ W NAWOJOWEJ / 1978-80"

Datowanie

1978-80

oznaczenia na krośnie (częściowo czytelne)

Stan zachowania: pofalowanie płótna