Buy less Art. Vivienne Westwood, z cyklu: Fabryka marzeń, 2023

ID: 6969

Proweniencja

100 x 100 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: ”Buy less Art / Vivienne Westwood / z cyklu Fabryka Marzeń” / The Krasnals ‘2023 / Whielki Krasnal"

Datowanie

2023

opisany na krośnie: "PRACA PREZENTOWANA NA WYSTAWIE „THE KRASNALS. AUTOPORTRET POLSKIEJ / RZECZYWISTOŚCI” MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU 2023/2024" (markerem)

Obraz wystawiany i reprodukowany:
The Krasnals. Autoportret polskiej rzeczywistości, Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, 10.11.2023 – 25.02.2024, Bytom 2023 (il. barwna).