Bez tytułu, 2020

ID: 6855

Proweniencja

100 x 100 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "L. Tarasewicz 2020 / Acrylic on canvas / 100 x 100 cm" (markerem)

Datowanie

2020