Abstrakcja nr 1443, 2005

ID: 6722

20 000 zł

Proweniencja

- zakup w Domu Aukcyjnym Polswiss Art; - kolekcja prywatna, Warszawa

55 x 74 cm w świetle p-p.

akryl/papier

Datowanie

2005

- autorskie pieczęcie: "AKWARELA [przekreślona i zastąpiona słowem "Akryl" / E. DWURNIK" oraz "NA PAPIERZE / NR: 10718"

- autorskie opisy: "NR: 1443", "góra dowolnie" [strzałki w czterech kierunkach], "57 x 79", "3 -19.02.2005."