Abstrakcja nr 1439, 2005

ID: 6959

20 000 zł

Proweniencja

- zakup w Domu Aukcyjnym Polswiss Art; - kolekcja prywatna, Warszawa

57 x 79 cm w św. p-p.

akwarela, tempera, akryl/papier

Datowanie

2005

- autorskie pieczęcie: "AKWARELA / E. DWURNIK oraz NA PAPIERZE / NR: 10714";
- autorskie opisy: "NR: 1439 [strzałki w czterech kierunkach], + tempera + akryl, 57 x 79, 3 – 19.02.2005."